Nowe mieszkania na sprzedaż, sprzedaż mieszkań - Warszawa Bemowo

 

Bemowo – nowe mieszkania zasiliły lokalny rynek pierwotny

Inwestycję wyróżnia nowoczesna bryła budynku, w ramach której powstaje 78 lokali mieszkalnych, funkcjonalny parking podziemny na 101 samochodów oraz lokal użytkowy na parterze, który zaprojektowano tak, aby jak najlepiej spełniał potrzeby i oczekiwania przedszkola. Docelowo w lokalu będzie się mieściło przedszkole dla 100 dzieci.

Realizowana inwestycja na Bemowie to budynek zlokalizowany w pierwszej linii zabudowy i oddalony zaledwie 500 metrów od parku Fort Bema. To sprawia, że jego przyszli mieszkańcy nie odczują sąsiedztwa bemowskich bloków i osiedli mieszkaniowych. Za to będą mogli bez ograniczeń korzystać z dobrodziejstw pobliskich terenów zielonych, które sprzyjają spacerom z czworonogami oraz aktywnemu wypoczynkowi w gronie najbliższych. Do parku Fort Bema możemy wybrać się na spacer, przejażdżkę rowerową lub rolki.

Bemo Park to wprost wymarzony adres dla tych, którzy cenią sobie estetykę nowoczesnej architektury minimalistycznej. Budynek zaskakuje prostotą i funkcjonalnością, jednocześnie doskonale wpisuje się w przestrzeń działki inwestycyjnej stanowiąc jej harmonijne uzupełnienie.

 Inwestycja jest doskonale zlokalizowana i świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Szukasz mieszkania lub domu? Koniecznie dowiedz się więcej!

 

Warszawa-Bemowo: mieszkania dla wymagających

Nowe mieszkania na sprzedaż, sprzedaż mieszkań - Warszawa Bemowo
Na zdjęciu plan mieszkania o powierzchni 83.18m2 usytuowanego na trzecim piętrze budynku

Nowe mieszkania na Bemowie zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby jak najlepiej spełniać potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców. Mieszkania ułożone są po zewnętrznej linii trójkąta stanowiącego podstawę bryły budynku. Centralna część budynku mieści cichobieżne windy, klatkę schodową oraz komórki lokatorskie, które zastępują tradycyjne piwnice. W graniastosłupie na Bemowie znajdziemy nowe mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanym metrażu i relatywnie przystępnych cenach. Cena za 1m2 wynosi:

  • 990 zł dla lokali mieszkalnych o powierzchni nieprzekraczającej 40m2,
  • 900 zł dla lokali mieszkalnych o powierzchni nieprzekraczającej 42m2,
  • 100 zł dla lokali mieszkalnych o powierzchni od 74.89m2 wzwyż.

Największe mieszkania w budynku mają powierzchnię 83.18m2. W mieszkaniu tym znajdziemy trzy przestronne sypialnie, w tym sypialnię małżeńską z osobną loggią, pokój dzienny z balkonem, kuchnię oraz osobną łazienkę i toaletę. Standardowo kuchnia jest półotwarta. Możemy do niej wejść bezpośrednio z przedpokoju lub z pokoju dziennego, który stanowi połączenie salonu z jadalnią. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kuchnię oddzielić od części dziennej mieszkania drzwiami przesuwnymi, które podkreślą luksusowy charakter wnętrza. Bezsprzecznym atutem tego mieszkania na sprzedaż jest przestronny balkon, który daje nam do dyspozycji aż 12.05m2 zewnętrznej przestrzeni rekreacyjnej.

Warszawa-Bemowo: Mieszkania na zasłużoną emeryturę

Kiedy dzieci opuszczają rodzinny dom mieszkanie często staje się za duże, a z czasem również zbyt drogie w utrzymaniu. Alternatywą dla kawalerki w Centrum może być nowe mieszkanie na Bemowie. Przy ulicy Oławskiej 1 znajdziemy doskonałe mieszkania dla par, których relatywnie niewielki metraż w połączeniu z funkcjonalnym układem wnętrza jest dokładnie tym, czego potrzebujemy.

Na zdjęciu plan mieszkania o powierzchni 37,92m2 usytuowanego na trzecim piętrze budynku

Dwupokojowe mieszkania na Bemowie charakteryzuje wspomniany wcześniej funkcjonalny układ przestrzenny, w ramach którego projektanci zrezygnowali z zamkniętych pomieszczeń na rzecz przestronności wnętrz. W efekcie tego zabiegu mieszkańcy uzyskują niezwykle funkcjonalny salon z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą oraz odrębną, przestronną sypialnią. Mieszkanie jest dodatkowo wyposażone w loggię, do której prowadzą drzwi z salonu oraz drzwi z sypialni. W budynku Bemo Park znajdziemy sześć mieszkań o takim układzie zlokalizowanych na kolejnych kondygnacjach budynku. O ile standardowo na „starość” wybieramy mieszkania położone na niższych piętrach, o tyle w przypadku Bemo Park nie ma to żadnego znaczenia. Budynek został wyposażony w komfortowe, cichobieżne windy, dzięki którym nie musimy się martwić codziennym wchodzeniem i schodzeniem ze schodów.

 

Sprzedaż mieszkań na Bemowie – dlaczego Bemo Park?

Bemowo i nowe mieszkania – dla wielu mieszkańców stolicy brzmi to niczym oksymoron… Wielu innym Bemowo wydaje się końcem świata, z którego nie sposób wydostać się do Centrum. A to wszystko nieprawda!

Inwestycja Bemo Park jest świetlnie zlokalizowana i doskonale skomunikowana z całą resztą Warszawy. Jej ogromnym atutem bliskie sąsiedztwo parku oraz pętli tramwajowej i autobusowej – to dzięki nim nowe mieszkania na sprzedaż na Bemowie łączą w sobie uroki zielonego przedmieścia z zaletami mieszkania w dużym mieście. Ale to nie wszystko. Projektując budynek, który już w lipcu 2021 roku zostanie oddany do użytku deweloper zwrócił szczególną uwagę na komfort mieszkańców. Pisaliśmy już o nowoczesnym podziemnym parkingu i cichobieżnych windach, a także komórkach lokatorskich stanowiących odpowiednik tradycyjnej piwnicy. Nie napisaliśmy natomiast o tym, że wszystkie mieszkania przy Oławskiej 1, niezależnie od metrażu są optymalnie doświetlone i wyposażone w loggie oraz loggie i balkony.

To wszystko sprawia, że Bemowo to miejsce naprawdę warte do rozważenia, kiedy poszukujemy nowego mieszkania na sprzedaż w przystępnej cenie. Dodatkowo deweloper oferuje usługi „mieszkanie pod klucz”, dzięki czemu nie musimy się martwić pracami wykończeniowymi. Nowe mieszkanie na Bemowie zostanie dla nas wykończone zgodnie z naszymi indywidualnymi preferencjami, przy użyciu najlepszych dostępnych na rynku materiałów wykończeniowych.

close

    Dowiedz się więcej